ilaçlama firmaları rehberi
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
İlaçlamaKuş Kovucu  
 
İlaçlama Ürünleri Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Canlı Yakalama İstasyonu, Plastik

Canlı Yakalama İstasyonu, Plastik

Kemirgen Yakalama Ekipmanları | Canlı Yakalama İstasyonu, Plastik Yakalama Ekipmanı...incele

Ultrasonik Kuş Kovucu Falcon Bird GERİ >
Ultrasonik Kuş Kovucu Falcon Bird
ÜRÜN FİYATI : 2700 TL
Telefon :
0266 412 55 55
Faks :
0266 412 78 66
E-Mail :
destek@gulecilaclama.com.tr
Web Sitesi :
Şehir :
Balıkesir
ilaçlama firma logo
> Firmayı İncele
Ürün Detayı Sipariş Ver

· Cihaz giriş voltajı 220V / 50-60 Hz dir. SMPS beslemeli olduğu için voltajın %40 voltaj değişimlerinde ve anlık elektrik kesintilerinde sistemi beslemeyi tolere eder.

· Cihaz çalışma anında şebekeden çektiği güç 3 lü kullanımda ve aktif modda iken 36watt tır. Bekleme durumundayken şebekeden 1W güç çekmektedir.
· Cihaz muhafaza kutusu olası şiddetli çarpışmalarda parçalanan çevreye zarar vermeyen aşırı sıcak, don, yağmur gibi dış etkilere karşı dayanıklı 5mm flexiglass malzemeden yapılmıştır.
· Cihaz dış kutu elektriksel olarak izole olduğu için dış yüzeye elektriksel kaçak yapmaz ve diş yüzeyine gelen elektriksel parazitlerden etkilenmez.
· Dış yüzey metalik olmadığı için kendi çıkardığı sonic ve ultrasonic sesleri kendi içinde emip absorbe etmez.

Fonksiyonel Özellikler:
· Cihaz 256 değişik ses sinyalini değişik kombinasyonlarda kullanarak sonic ve ultrasonic ses çıkışı ürettiği için kuşların bu sese karşı bağışıklık kazanmasını engeller.
· Dijital LCD ekran ile cihazı ayarlayan kişiyi yönlendiren ve çalışma modlarını gösteren şık bir görüntü özelliğine sahiptir.
· Sadece gece çalışma, sadece gündüz çalışma ve hem gece hem gündüz çalışma seçenekleri vardır. Üzerindeki işık algılayıcıya göre gece ve gündüz çalışması ışık ayarı yapılabilme seçeneği vardır.
· Çıkış frekansı ve gücü, ayar potansı ile kuş tür grubuna göre ayarlanabilir. Ayarlanan frekansta darbe genişlik modülasyonu ile değişik kombinasyonlarda sonic ve ultrasonic sesler üretir.
· Test modu , Time1 modu ve Time2 modu ile frekans karıştırması ve frekans ile ses karıştırması yapılabilir.
· Çalışma ve bekleme zamanı ayarı istenildiği gibi ayarlanabilir. Bölgedeki kuş popularitesine göre bekleme ve çalışma zamanları ayarlanmalıdır.
· Kuşların duyma organları çok güçlüdür ve bazı kuşların duyu sistemleri sonar sistemlerine benzer. Üretimimiz olan kuş kovucu devre gücü yükselerek ilerleyen ultrasonic ses sinyali ile konuşlanmış kuşlara sanki bir cisim geliyormuş, çarpacakmış hissi verdiği için kuşlar devamlı bir stres altında bulunur ve korkar kaçar.

· Bu sonic ve ultrasonic seslerin yanında rastgele zamanlarda üretilen ve konuşlanmış olan martı, güvercin, serçe, karga, yarasa gibi kuşların düşmanı olan atmaca, şahin, akbaba, tüfek sesleri çıkararak kuşların ürküp kaçmasını sağlar.ultrasonik kuş kovucu falcon bird fiyatları,   balıkesir ultrasonik kuş kovucu falcon bird firmaları,   balıkesir kuş kovucu fiyatları,   balıkesir ilaçlama rehberim
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İLAÇLAMA ÜRÜNLERİ
İlaçlama Makinaları
İlaçlama Makinaları
İlaçlama Makinaları
İlaçlama Makinaları
İlaçlama Makinaları
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kemirgen ve Haşere Kovucu
Kene Kovucu
Anti Kene 100 ml  3,5 TL  
Kene Kovucu
Kene Kovucu
Anti Kene 500 ml  5,5 TL  
Kuş Kovucu
Kuş Kovucu  250 TL  
Sinek Yakalama Cihazları
Sinek Yakalama Cihazları
Sinek Yakalama Cihazları
  1 / 2  
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Fare İlaçları, Kedi Köpek Yılan Yakalama Ekipmanları, Kene Kovucu, Kedi Köpek Kovucu, Haşere İlaçları, Kemirgen ve Haşere Kovucu, Sinek Yakalama Cihazları, Kuş Kovucu gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 1037     Toplam Ürün : 242     Toplam CV : 19     Toplam İlan : 0

İLAÇLAMA REHBERİM

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve zararlılarla mücadele firmaları, ilaçlama makinaları ve fiyatları

copyright © ilaclamarehberim.com