ilaçlama firmaları rehberi
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
 
İlaçlama Ürünleri Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Ev, Merdiven, İnşaat Sonrası Daire Temizliği, Daire Temizliği, Gündelikçi Bayan, Merdiven Temizliği, Boş Daire Temizliği, Paca Temizliği, Baca Temizliği ve Her Türlü İlaçlama Hizmetleri  buharlı halı yıkama, buharlı kanepe silme, buharlı koltuk silme, buharlı duvar silme, profesyonel halı yıkama 0422 323 24 90- 0532 381 81 01...incele

FTC 40 Eco GERİ >
FTC 40 Eco
Telefon :
02165756385
Faks :
02165756385
E-Mail :
info@killzone.com.tr
Web Sitesi :
www.killzone.com.tr
Şehir :
İstanbul
ilaçlama firma logo
> Firmayı İncele
Ürün Detayı Sipariş Ver

Geniş gıda imalathaneleri ve müşteri sunum alanları için tasarlanan bu FTC 40 Eco tavana bir zincir set yardımıyla asılmaktadır.

FTC 40 Eco modelinde yapışkan levha müşteriler tarafından görülmemekle birlikte, alt taraftaki ızgaralar sayesinde UV ışınları azami şekilde yayılmaktadır.

FTC 40 Eco modelinde; 59 cm uzunluğunda 2 adet 18 watt T8 UV lamba ve elektronik ateşleyici kullanılmıştır.

FTC 40 Eco,  paslanmaz çelikten  üretilmektedir.

 

FTC 40 Eco, 120 m2 etki alanına sahiptir.ftc 40 eco fiyatları,   istanbul ftc 40 eco firmaları,   istanbul sinek yakalama cihazları fiyatları,   istanbul ilaçlama rehberim
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İLAÇLAMA ÜRÜNLERİ
Sinek Yakalama Cihazları
Sinek Yakalama Cihazları
Sinek Yakalama Cihazları
Sinek Yakalama Cihazları
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Fare İlaçları, Kedi Köpek Yılan Yakalama Ekipmanları, Kene Kovucu, Kedi Köpek Kovucu, Haşere İlaçları, Kemirgen ve Haşere Kovucu, Sinek Yakalama Cihazları, Kuş Kovucu gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 1036     Toplam Ürün : 242     Toplam CV : 19     Toplam İlan : 0

İLAÇLAMA REHBERİM

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve zararlılarla mücadele firmaları, ilaçlama makinaları ve fiyatları

copyright © ilaclamarehberim.com