ilaçlama firmaları rehberi
  • Firma Üye Girişi
  • |
  • Personel Üye Girişi
 
İlaçlama Ürünleri Kategorileri
 
 
 
Ürünlerden
 
Anti Kene 500 ml

Anti Kene 500 ml

Yüksek etkili, geniş spektrumlu 500 mL 'Kene Kovucu' (REPELLENT) Etkili formül ve uzun sürekli ekonomik kullanım için 500 mL’lik ambalajında anti-KENE’yi giysilerinize, çadır, uyku tulumu, tente, koltuk, kanepe, halı, paspas, perde, duvarlar gibi keneyi uzak tutmak istediğiniz her türlü bölgeye uygulayabilirsiniz ....incele

Expel TF 7 Sıcak Sisleme Makinası GERİ >
Expel TF 7 Sıcak Sisleme Makinası
Telefon :
0322 432 22 29
Faks :
0322 432 89 16
E-Mail :
mnedim@superonline.com
Web Sitesi :
Şehir :
Adana
ilaçlama firma logo
> Firmayı İncele
Ürün Detayı Sipariş Ver

Tavuk kümesleri'nin bilumum dezenfeksiyon işlemleri ile yine kümeslerin nemlendirilmesi ( soğutulması), bakterilere karşı yakılması, ilaçlanması ve bazı aşıların verilmesinde kullanıldığı gibi Tarım alanında bilhassa Expel cihazlarıyla bitki ve meyvelerin (bilumum narenciye, meyve, pamuk, zeytin, fındık, kayısı vs.) ilaçlanmasında ve Don'a karşı korunmasında kullanılır ve kesin netice alınır.

Ucuna alevleme başlığı takıldığında ve sisleme yaparken alevleme başlığının ucu yakıldığında dumandan alev fümigasyonuna geçer. 20 - 100 dönümlük alanı bir saat gibi kısa sürede ilaçlar suda ve yağda çözülebilen her türlü ilaç kullanılabilir. Yakıt ve ilaçta /93 hacmi bir anda sisler. Zirai mücadele ve hayvancılıkta rahatca omuzda taşınarak kullanılabilir. Fümigasyon formunda aleve kolayca geçirilebilir. Bakteri, virüs, parazit mikroorganizmalara karşı ve formaldehit atılmasında başarılıdır. Alevleme kümeslerde bakterilerin yok edilmesinde dumanlama sinekle mücadelede etkilidir..

 

Makinemizin Kullanıldığı Yerler :
- Belediyelerde
- Otellerde
- Sitelerde
- Seralarda
- Tarlada
- Bahçede
- Her türlü kapalı ve açık alan ilaçlamasında

 

Teknik Özellikleri
- Makine elle taşınabilir
- Eksoz kısmı muhafazalı
- Benzin deposu krom-nikeldir ve 1,5 lt. benzin kapasiteli
- Benzin depo basıncı 0,08 bar
- Benzin sarfiyatı 1,5 l/h
- Yanma odası frekansı 18,7 kw 25,4 hp 100 kcal/h
- İlaç deposu 7-8 litre kapasiteli
- İlaç deposu krom-nikel
- İlaç deposu basıncı 0,3-0,4 bar
- İlaç sarfiyatı meme çapına göre değişken
- Çalışması tek bir butonla, hava kompresörlü ve otomatik
- Şarjlı bataryalıexpel tf 7 sıcak sisleme makinası fiyatları,   adana expel tf 7 sıcak sisleme makinası firmaları,   adana ilaçlama makinaları fiyatları,   adana ilaçlama rehberim
Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :
Adet :
Adres :
Mesaj :
 
FİRMAYA AİT İLAÇLAMA ÜRÜNLERİ
ULV Makinaları
 
Ürünler Hakkında
Rehberimizde başlıca; Fare İlaçları, Kedi Köpek Yılan Yakalama Ekipmanları, Kene Kovucu, Kedi Köpek Kovucu, Haşere İlaçları, Kemirgen ve Haşere Kovucu, Sinek Yakalama Cihazları, Kuş Kovucu gibi kategoriler altında ürünler yer almaktadır. Rehberimize ürün ekleyebilmek için üst bölümde yer alan firma üye girişi alanını kullanarak üye girişi yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra - ürün yönetimi - alanından ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Gold üyeliği bulunmayan firmaların ürün ekleme sayıları sınırlandırılmıştır. Ürün eklemek firmanızın daha iyi tanınması, ürünlerinizi arayan müşterilerin size ulaşabilmesi açısından önemli olduğu kadar arama motorlarında üst sıralarda çıkan bu sayfalar ile firmanızın müşteri sayısının artmasını da sağlayacaktır.
Site İstatistikleri :      Toplam Firma : 1032     Toplam Ürün : 242     Toplam CV : 19     Toplam İlan : 0

İLAÇLAMA REHBERİM

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama ve zararlılarla mücadele firmaları, ilaçlama makinaları ve fiyatları

copyright © ilaclamarehberim.com